.

.::. Açık Cenaze Taşıma Araçları

 

Açık Tip (Merasim Tip) Cenaze Taşıma Araçları; Cenazelerin bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlayan özel imalat araçlardır. Genellikle; Aracın üzerinde hangi kurum, kuruluş, belediye, valilik, muhtarlık ve beldeye ait olduğu yazar. Müşterilerin talebine göre kapalı ve açık imalat yapılır. Araçta tek veya çift kişilik cenaze taşınabilir. Kapalı cenaze araçları morglu sistem de olabilir. Morglu sistem de soğutma sistemi bulunur. Standart ekipmanlara ek, müşteri taleplerine göre de dizayn yapılır.


Cenaze araçları, cenaze taşıma veya defin işlemleri için özel olarak tasarlanmış ve donatılmış araçlardır. Bu araçlar, ölünün cenaze töreni sırasında veya defin işlemi için kullanılır. Cenaze araçları, farklı türlerde olabilir ve genellikle cenazenin taşınması, nakliyesi ve defin işlemlerinde kullanılır.


cenaze aracı, cenaze araçları, cenaze morg aracı, seyyar cenaze aracı, cenaze yıkama aracı firmaları, cenaze taşıma aracı, otobüs cenaze aracı, cenaze aracı imalatı, cenaze taşıma aracı, cenaze morg aracı, seyyar cenaze aracı, cenaze yıkama aracı, belediye cenaze yıkama aracı, açık cenaze aracı, kapalı cenaze aracı, cenaze taşıma aracı, cenaze nakil aracı, kapalı cenaze taşıma aracı, kapalı cenaze nakil aracı, açık cenaze taşıma aracı, açık cenaze nakil aracı